14 Ocak 2012 Cumartesi

PRETTY BALLERINAS BABETLERİPretty Ballerinas...babet dünyası tamam bu tabir ayakkabı dünyası der gibi oldu ama ifade doğru değil mi sizce de;)

Babetlerin o romantik havasına yakışır modelleri ile tercih sebebi olacağı kesin bir marka..bakalım geçmişi neymiş derseniz kendilerini şöyle anlatmışlar;

Kate Moss, Kate Middleton, Elle Macpherson, Claudia Schiffer, Lindsay Lohan, Kylie Minoque, Lily Allen ve İspanya Prensesi Letizia Ortiz. Dünyanın en stil sahibi kadınlarının sırrı ortak: Pretty Ballerinas’ın romantik ve feminen çizgileri bağımlılık yaratan bir rahatlıkla birleştiren babetleri.  Sıradan bir ofis gününden şık bir gece davetine, günün her anına eşlik edebilecek geniş model yelpazesiylePretty BallerinasLondra, Madrid, Milano, New York ve Los Angeles gibi modanın nabzını tutan şehirlerde bulunan mağazalarıyla dünyanın en sevilen babet markası ünvanını elinde bulunduruyor.

İspanya’nın Menorca Adası’nda her babeti elde üreten Pretty Ballerinas, kısa bir süre önce Sapphire’de açılan ilk mağazası ile İstanbul’lu modaseverlerin de kalbini fethetti. Neon renklerde babetlerden sezon trendi piton derisi baskılara, kadife slipper’lardan eğlenceli tematik modellere, hayallerin ötesine geçen Pretty Ballerinas Sevgililer Günü’ne özel modelleri ile iddiasını sürdürüyor. Sevgililer Günü hediyesine karar veremeyen erkeklere, sevgililerini modern zaman prenseslerinin halet-i ruhiyesine sokacak Pretty Ballerinas modellerini keşfetmeye davet ediyoruz. Unutmayın, dünyanın en geniş babet koleksiyonuna sahip Pretty Ballerinas, toz pembe kutusundan özel tabanına kadar, her detayda özen ve zerafet barındırıyor. Dikkat, Pretty Ballerinas’la tanışan kadınlar bir daha başka babet giymek istemeyebilirler!

Pretty Ballerinas’ın rengarenk dünyasıyla tanışmak ve sevgilinize Hollywood yıldızlarının stilini armağan etmek için markanın Sapphire mağazasını ziyaret edebilirsiniz. Üstelik şu an Pretty Ballerinas’ın 75 farklı modeli, %40’a varan indirim fırsatıyla satışa sunuluyor.


Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Bunları da Paylaşmışız