1 Ocak 2011 Cumartesi

En Tasarım Bebişler

Dünyanın en mükemmel canlıları değiller mi:)

29 Aralık 2010 Çarşamba

ALAMARKA.COM

ALAMARKA.COM ekibinden bir mail aldım..diyorlar ki blogunuzu yakından takip etmekteyiz..benim zaten bir süredir takip ettiğim bir alışveriş sitesinin benim blogumu takip edeceği aklıma bile gelmezdi..şaşkınlıkla karışık bir sevinç yaşadım..

Peki alamarka.com nasıl bir site bilmeyen var mı? varsa bir özet geçmeliyim diye küçük bir tanıtım paylaşmak istedim..aslında en güzel tanıtım siteye girip incelemek...davetiye isterseniz size hemen bir tane gönderebilirim...
AlaMarka, dünyanın en seçkin markalarını, moda trendlerini kapalı üyelik yapısıyla seçkin müşterilerine sunan lüks yaşam ve alışveriş kulübüdür.

AlaMarka’da Boutique ve Kampanya olmak üzere iki farklı üyelik sistemi mevcuttur.

AlaMarka Boutique üyeliği davet esasına dayanır. Tarafımızdan Boutique’e davet edilen üyeler dünyanın en seçkin markalarına yıl boyunca avantajlı fiyatlarla ulaşma hakkı kazanırlar.. Boutique üyelerimiz aynı zamanda Kampanya bölümümüzden de diledikleri gibi alışveriş yapabilirler.

Kampanya bölümümüz ise, üyelik başvurusu için herkese açıktır. Üyelik başvuruları AlaMarka tarafından onaylandıktan sonra, üyelerimiz kampanya bölümümüzde dilediğince alışveriş yapabilirler. Bu bölümde sınırlı sayıda seçkin ürünler, kısa bir süre boyunca, avantajlı fiyatlar ile satışa sunulur.

AlaMarka’ya hemen üye olarak tüm seçkin markalara tek bir adresten ulaşmaya ve avantajlı fiyatlarla lüks ve güvenli alışverişin tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.26 Aralık 2010 Pazar

SAKAZEN COLLECTION ÖRGÜ YAKALARI

....ürün satışlarımız başlamıştır....
örgü yakalar ve birçok örgü modeller satıştadır
hediye alternatifi olarak düşünebileceğiniz modellere bir göz atmak için
ideal adres...
p.s. sadece örgü modeller değil elbise modelleri ve daha neler neler....

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Bunları da Paylaşmışız