28 Mayıs 2011 Cumartesi

KİM DEMİŞ "PENTİ" SADECE ÇORAP MARKASI DİYE


MAYONUZU SEÇMEDİYSENİZ "PENTİ" DENEMEDEN KARAR VERMEYİN

Penti tasarımlarındaki canlı renkleri, her bedene uygun modelleri ve karıştır & yakıştır temasıyla plajları fethetmeye hazırlanıyor! Özgün, şık ve rahat koleksiyonu ile plaj modasını Penti Mayo ile yakalayacaksınız !

Ayrı ayrı satılan bikini altları ve üstlerinden oluşan plaj koleksiyonu, kullanıcıya birçok kombinasyon yapma şansı tanıyor. Alt ve üst bedeni farklı kullanan kadınlar için ya da düz ve desenli kombinasyonu yapanlar için çok ideal.
Penti 145 parçadan oluşan “2011 Plaj koleksiyonu”  basic ve fashion diye iki ayrı gruptan oluşturdu.Basic grubunda 9 ayrı canlı renkten oluşan düz modeller, straplez modelinin cok farklı yorumları, hem küçük göğüs hem büyük göğüs için üstler,ince kenardan kalın kenara ve şorta kadar her vücut  tipine hitap eden altlar mevcut. 
Fashion grupta ise fırfırlar  ön planda.  Gökkuşağı  renklerinde desenliler alt ve üst ayrı satıldığı  icin basiclerle cok rahat kombinlenebiliyor.
Penti’nin geçen yıl koleksiyonuna eklediği  “Korse mayo”  grubu ise bu yaz renklendi. Giyeni 1 beden küçülten “Korse mayolar” fit gözükmek isteyenler için ideal!
Penti Mayo Çocukları da Unutmadı !
Boncuk, kurdele ve fisto detayları ile  süslü olan “çocuk bikinileri” ise tüm kız çoçuklarının dikkatini çekecek. Üstelik anne kız birlikte giyebilecekleri leopar desenli takımlarda mevcut.Ayrıca plaj grubunda 3 alana %25 indirim kampanyası uygulanıyor. 

Yazın ışıltısını üzerinizde taşımak istiyorsanız Penti Mayo 2011 Yaz Koleksiyonunu görmeden yaza başlamayın !
Penti’nin 2011 Plaj  Koleksiyonu’nu görmek için
Penti mağazalarını ziyaret edebilir  ya da www.penti.com sitesine girerek online alışverişinizi yapabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Bunları da Paylaşmışız