6 Kasım 2009 Cuma

ALTINA İMZAMI ATARIM KAMPANYASI

Atamızın ölüm yıldönümü olan 10 Kasım'da yine anlamlı bir kampanyaya imza atıyoruz.

Atamızın veciz sözlerinden "Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır." sözünün altına imzamızı atıyoruz. Ülkemizin birlik ve beraberliğini korumak, kardeşlik duygularını pekiştirmek adına bu anlamlı günde 10 Kasım'da Atatürk'ün huzurunda Anıtkabir'de sunulmak üzere bir imza kampanyası düzenliyoruz.


Kampanyamıza katılmak ve destek olmak için yapabilecekleriniz iki adımda gerçekleşiyor. Birincisi: Açtığımız Postun altına Yorum bölümüne 1 satırı geçmeyen yorumunuzla birlikte Adınızı yazıp gönderiyorsunuz. İkinci olarak ise kampanyamızı duyurmak. İsterseniz duyuru logomuzu sitemizin linki ile birlikte kendi sitenize ekliyorsunuz. E-postalarla dostlarınıza kampanyayı dıyurabilirsiniz.

10 Kasım'a sayılı günler kaldı. Ne kadar hızlı ve çabuk bu iletiyi yayarsak o kadar çok kişiye ulaşmış oluruz. Haydi, hep birlikte ve yüksek sesle söyleyelim:

"Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır."Saygılarımızla...Birmilyonkalem.com Yönetimi Adına

A. Şebnem SOYSAL & Erkan BALNot: Mesajlarınız çıktısı alındıktan sonra özel bir dosya halinde Genel Yayın yönetmenimiz ve yazarlarımızdan oluşan bir heyet tarafından Anıtkabir'de Ata'nın huzuruna iletilecektir.


Bu sayfayı ilk önce özgesiz olmaz adlı izlediğim blogdan okudum kendisine minnettarım çünkü hiç haberim olmamış daha önce ve izin isteyerek daha fazla yayılmasını sağlamak için ben de yayınlamaya karar verdim gerçi henüz izin gelmedi ama sanırım bir sorun olmas:) +1 kişi bile bu kampanya için ne kadar değerli hepimiz biliyoruz hadi o zaman resmin üzerindeki linkten ya da burdan sayfaya ulaşıp siz de Atamıza söylemek istediğinizi çok da uzatmadan sadece 1 cümle ile söyleyin...fazla uzatmayın diyorum çünkü biliyorum ki siz de en az benim kadar dolusunuz bu konuda keşkeler ile başlayan, noktası çok uzaklarda, virgüllere boğulmuş cümleleriniz var ama bir özet yapıp en içten fikrinizi paylaşın derim...ben bu yazıyı yazmadan hemen önce koştum yazdım geldim:)
hadi ne bekliyorsunuz..koşun koşun..azıcık zamanı kaldı..hadi burdan:))

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Bunları da Paylaşmışız