16 Mayıs 2011 Pazartesi

PLAJ KIYAFETİ DEYİNCE AKLINIZA NE GELİR?


Plaj kıyafeti  deyince aklınıza ne gelir??
Bir kaç yıl öncesine kadar plaj kıyafeti bizler için çok da özelliği olmayan bir klasmandı, yanılıyor muyum??
Benim plajda nasılsa kum dolacak, tuzlu su illa ki ıslatacak, güneş yıpratacak, mutlaka yağlanacak o da olmadı  krem sürülecek endişesiyle tercihlerim hep pratik bir şort ( mümkünse kolay yıkanabilir) bir t-shirt (genellikle askılı bir body) olurdu...rahatıma pek düşkünüm ne yalan söyliyim:)

Şimdi ise şartlar değişti her mayoya ayrı bir pareo şart oldu hem de en süslü püslüsünden..eee zamana ayak uydurmak gerek değil mi:)

En sevmediğim şu pareo deyince akla ilk gelen bele bağlanan kumaş parçası görünümlü minik şeyler...hiç bir anlam veremediğimi söylesem yalan olmaz...Pareonun mantığı güneşten korumak, bir şeyler yemeye ya da içmeye giderken üzerinize alabileceğiniz şık bir şeyler olması değil mi??

İtiraf ediyorum olabildiğince süslü olanları seviyorum ben ve yıllardır hazırladığım bütün pareo koleksiyonlarım hep kokoşvari tasarımlar oldu..hala da öyle ve inanın sevenlerinin sayısı hiç de azımsanmayacak kadar çok...

Plajda güzel tasarlanmış bir üst, şık bir terlik ya da son modaya ayak uyduran bir plaj ayakkabısı, pratik bir çanta ve çerçevesi geniş şık bir şapka benim işimi fazlasıyla görür diyenlerden iseniz buradaki seçeneklerden ilham almak keyifli olacaktır...

P.s. lütfen plaja giderken takmış takıştırmış bir görüntünüz olmasın, bir de elbette sürmüş hatta sürmekle yetinmemiş boyaya bulanmış olmayın ve sadece denizin, güneşin ve sahilin keyfini çıkarın..aksi halde tarzımı bulacağım derken kendinizi kaybetmiş gibi görünüyorsunuz....Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Bunları da Paylaşmışız